Загальнопоширене в сучасному світі поняття глобалізації має вагомий вплив на ринок праці. Ще кілька десятків років тому люди шукали працю в своєму місці проживання або щонайбільше в околицях великих міст. На сьогодні трудова міграція є фактом. Одинаково і внутрішня, тобто в межах однієї країни, як і зовнішня, яка пов’язана з переїздом в іншу країну. Це явище пришвидшує постійний розвиток транспорту і сучасних засобів пересування. В XXI століття ми подорожуємо швидше і дешевше.

Перебуваючи за кордоном маємо ряд інструментів, які дозволяють бути на зв’язку з близькими – родиною, друзями, знайомими. Світ і відстані, які нас розділяють зменшилися. Рішення про вибір місці праці, яке знаходиться в іншій країні приймаємо легше, хоча не без рефлексу. Паралельно маємо різні побоювання. Неповне знання мови чи знання локальних законів, відсутність зовнішньої підтримки, побоювання що працедавець буде використовувати нашу ситуацію. Якщо і Ти маєш такі побоювання, але розумієш, що праця в Польщі це добрий вибір, зв’яжись з нами – ми допоможемо. Якщо маєш сумніви і не знаєш, чи працевлаштування за кордоном це Твоє – задзвони або напиши, ми відповімо на кожне, навіть найважче питання.

Фірма CareWork має понад 10 років досвіду в області допомоги пошуку такого працевлаштування , яке може гарантувати гідну заробітню плату, дружні умови праці та безпеку. Поглянь, як професійні консультанти CareWork зможуть допомогти власне Тобі!

Робота для спеціалістів

Робота на складах

Робота на фабриках