Завдяки своєму всебічному досвіду роботи на польському ринку праці Агенція праці CareWork має широку базу роботодавців, які шукають працівників на вільні вакансії у своїх компаніях. Компанії з якими ми співпрацюємо, представляють широкий спектр галузей промисловості, а тим самим вони зацікавлені в працевлаштуванні людей з різним досвідом і вміннями, спеціалістів та високопрофесійних фахівців.

Сучасний ринок праці характеризується далекосяжною спеціалізацією. Роботи, які виконують працівники часто вимагають спеціальних навичок, які вимагають відповідної підготовки та практики. Висококваліфіковані працівники особливо цінні для роботодавців, особливо тому, що їх пошук вимагає залучення специфічних, часто великих сил та засобів.

Відповідаючи на потреби компаній, які розуміють, наскільки важливо інвестувати в свій персонал, ми пропонуємо послуги сталої рекрутації, заповнюючи прогалини, наявність яких загрожує стабільному розвитку компанії.

У рамках сталої рекрутації ми постійно шукаємо людей, які готові працювати на середніх та вищих рівнях у всіх галузях економіки. Ми набираємо менеджерів та керівників команд. Ми працюємо в області ІТ, обслуговуванні клієнтів, продажів, логістики. Ми шукаємо кваліфікованих працівників у сфері маркетингу, бухгалтерського обліку та медицини. У нас є привабливі пропозиції праці для людей пов’язаних з усіма галузями промисловості.
Якщо ви зголоситесь до нас, ми гарантуємо, що наші професійні консультанти знайдуть Вам “індивідуальну” роботу, пристосовану до Ваших компетенцій, забезпечуючи можливості для зростання та гідну заробітну плату. Для тих, хто шукає роботу, ми надаємо постійну підтримку, допомогу у вирішенні всіх юридичних формальностей та переклад документів. З нами зазвичай стресовий пошук роботи буде задоволенням. Надішліть нам своє резюме.

Wyślij CV

Робота для спеціалістів

Робота на складах

Робота на фабриках