Тимчасова праця є однією з форм зайнятості, яка не тільки динамічно розвивається на польському ринку праці, але також має все більшу кількість прихильників. Важко дивуватись, адже цей вид роботи має ряд переваг. Їх бачать як роботодавці, так і працівники.

Простіше кажучи, тимчасова робота – це вид зайнятості, який вимагає трьох сторін – працівника, роботодавця та агенції праці. У наведеній вище моделі працівник виконує конкретні завдання для роботодавця, але працевлашований агенцією праці. Саме вона підписує контракт з підприємством, який шукає нового члена своєї команди та працівником, готового взяти на себе певні обов’язки.

Працевлаштування агенцією праці у формі тимчасового працівника, а потім доручення йому виконання конкретних робіт для співрацюючого підприємства, надає працівнику ряд переваг. Перш за все, тимчасова робота підходить для осіб, які не мають високих кваліфікацій або знаходяться на початку своєї кар’єри. Як відомо, в такій ситуації важко знайти відразу постійну роботу. Відповідь на цю проблему – це працевлаштування за посередництвом агенції праці, яке шукатиме належних роботодавців для нас і, таким чином, дозволить розвинутися та набути навичок, необхідні для подальшого, задовільного функціонування на ринку праці. Тимчасова праця також рекомендуються для людей, які з різних причин не хочуть постійно переїхати до іншої країни, щоб знайти роботу. Що стосується таких працівників, то агенція з працевлаштування потурбується про таку організацію робочого часу, щоб поєднувати як гідні заробітки, так і проживання в рідній країні.

Як Агенція Праці CareWork часто зустрічається з питаннями щодо заробітньої плати та робочого часу тимчасових працівників. Вони, як правило, випливають із побоювання, що особа працевлаштована таким чином, зароблятиме менше або працюватиме понад можливості. Заінтересованим тимчасовою працею заспокоюємо. Відповідно до польського законодавства, тимчасовий працівник може працювати тільки в одному з робочих систем часу праці, передбачених законом, і його заробітна плата не може бути нижчою від заробітної плати, яку отримують працівники влаштовані напряму роботодавцем на такій або аналогійній посаді. Співпраця з Аненцією праці CareWork гарантуватиме, що роботодавець виконає всі свої зобов’язання по відношенню до працівника, а зарплата – яку в цій системі платить агентція CareWork – буде гідною і відповідною для виконуваних обов’язків.

Особи, які шукають працю пропонуємо зв’язатися або відправити своє резюме.

Wyślij CV

Робота для спеціалістів

Робота на складах

Робота на фабриках