На вітчизняному та зарубіжному ринку праці компанія CareWork працює з 2005 року, відколи почала свою діяльність в області догляду за людьми похилого віку в Німеччині, підтримуючи осіб, які проживають на території всієї Польщі, та які бажають працювати в якості опікуна. Наш професіоналізм та знання галузі швидко перетворили нас на лідера як у Польщі, так і в Німеччині. До сьогоднішнього дня досвід дозволяє нам пропонувати найвищий рівень сервісу, гарантуючи нашим клієнтам та партнерам безпеку, комфорт та задоволення.

На ринку послуг опікунства фірма CareWork проявляє тренди, які стають взірцем для інших фірм. Ми постійно дбаємо про вдосконалення стандардів послуг опікунства, процесів підбору персоналу та умов працевлаштування. Ми приділяємо велику увагу підвищенні рівня компетенцій наших працівників, а також постійному вдосконаленні їх організаційної діяльності. Ми вирізняємось індивідуальним підходом до клієнтів та співпрацівників. Ми проводимо детальний аналіз, який дозволяє якнайкраще підібрати персонал на наявні вакансії. Наше бажання успіху та висока якість послуг підтверджені сертифікатами TÜV.

Спираючись на багаторічний досвід, ми вирішили розвинути профіль діяльності нашої фірми, збагачуючи його послугами в області робітничого лізингу осіб з Польщі та України, рекрутації сталої, навчань та перекладів.

Зауваживши труднощі, які виникають на внутрішньому ринку праці пов’язані з підбором персоналу, його компетенцій і вмінь які відповідали б сьогоднішнім потребам підприємств, забезпечуючи його постійний і безперервний розвиток, ми вирішили використати наші вміння у вищевказаних напрямках. Співпраця з фірмою CareWork дозволить домашньому бізнесу доповнити свою команду тимчасовим та сталим персоналом, досягаючи при цьому вищу якість роботи та оптимізуючи зайнятість, одночасно обмежуючи ротацію працівників.

Детальну інформація про послуги, що пропонуються Агенцією праці CareWork можна знайти в розділі Партнерам, ми також пропонуємо Вам ознайомитися з сертифікатами, які підтверджують наші компетенції.

Робота для спеціалістів

Робота на складах

Робота на фабриках