З моменту свого заснування CareWork орієнтується на якість та професіоналізм, визнаючи, що лише найвищі стандарти – це чудова відповідь на потреби ринку праці. Наш десятирічний досвід дозволяє нам визначити себе як групу висококваліфікованих професійних консультантів, яких поважають і колеги і клієнти.

Агенція Праці CareWork має сертифікат № 16503, який виданий Маршалком Опольського Воєвудства, що підтверджує право надавати послуги агентства з посередництва праці. Крім того, CareWork є членом Асоціації Агенцій Праці (SAZ), найбільшої галузевої організації роботодавців у Польщі, яка пропагує легальні форми зайнятості працівників. З іншого боку, високий рівень послуг, які ми надаємо з опікунства, а також багаторічний досвід роботи з людьми, задоволеність клієнтів та організаційні компетенції підтверджують отримані нами сертифікати TÜV.

Все це гарантує як парнерам у Польщі, так і за кордоном, а також працівникам, які, завдяки нашій допомозі знаходять безпечну та стабільну роботу, те що їхні потреби завжди будуть нашим пріоритетом.

Робота для спеціалістів

Робота на складах

Робота на фабриках